Trepp on teie kodu oluline sisustuselement. Meie pakutavas sortimendis on palju erinevaid võimalusi. Reval Trepid kaasabil saate endale täpselt sellise trepi, nagu soovite. Kümne aastase kogemuse põhjal saame teha teile unikaalse trepikoja vastavalt teie disainiideedele.
Alustades projektist, same koos paberile panna teie ideed ja meie lahendused. Saate kombineerida trepi omalt poolt valitud põskpuude ning astmetega. Põskpuud võivad olla nii metallist, puidust kui ka ristvineerist spoonitud vastavalt soovile. Astmete valikus on mitmeid erinevaid väärispuite mille seast leiame teie interjöörile ja isiklikele soovidele vastava. Trepi puitosad viimistleme vastavalt teie soovile. Meie valikus on väga kvaliteetsed ning kulumiskindlad lakid ning Rubio Monocoat sise- kui ka välisõlid.
Tule tasuta konsultatsioonile ning leiame Teile kaunid ning turvalised trepi- ja piirdelahendused.

Puittrepid

Trepi detailide valikul tuleks silmas pidada interjööri stiili, mõeldes just kandekonstruktsiooni ehk põskpuid,astmeid ning piirdeid. 

Ehitades kodu vanemasse majja või lihtsalt rustikaalsema stiiliga, ei pruugi metallist trepp sinna alati sobida. Täispuidust, spoonitud või värvitud põskpuud aitavad tuua jällegi soojemat hõngu sinu trepihalli. Valides spoonitud põskpuud, saab kasutada konstruktsioonil samast materjalist spooni nagu parkett teie põrandal. Spoon on õhuke puiduleht mis annab täispuidu väljanägemise. Trepil saab kasutada ka mõnda eksklusiivsemat spooni nagu pähkel, mahagon, eeben jne.

Puittrepi astmed valmistame me üldjuhul 40mm paksusest liimpuidust milleks on tamme – või saarepuit. Kase ning pöögi liimpuit sobib astmeteks kõige paremini siis, kui soovite astmeid värvituna. Spoonimise teel on astmetele võimalik anda ka väärispuidu väljanägemine.

Puittreppidele sobib väga hästi puitpulkadega piire või  modernne lahendus klaasiga. Treitud piirdepulkade abil saab trepp veelgi klassikalisema välimuse.

Moodi on läinud ka terasvarrastega puitpiirded, mis annavad trepile tänapäevasemat muljet, jäädes siiski tagasihoidlikumaks ja hubasemaks tänu puidust spoonitud või värvitud põskpuudele.

Puittreppide ja piirete puhul kasutame kvaliteetseid Rubio Monocoat õlisid ja kõrge kulumiskindlusega lakke. Tooni valik jääb teie otsustada.

Metalltrepid

Metallist põskpuudega trepp sobib hästi modernsema stiiliga koju.  Metall jääb õhuline, minimalistlik – seda saad rõhutada veelgi kui valid piirdeks 12 mm karastatud klaasi, punktsüsteem kinnitustega või 8 mm klaasi, mis kinnitub klambrite abil metallist pulkade vahele. Piire jääb läbipaistev, kerge ja valgus pääseb vaevata läbi.

Sik-sak stiilis põskpuid on võimalik toota mitme variandina – täis sik-sak, kus alumine pind on samas sammus nagu pealmine pool ja pool sik-sak, kus alumine pind on sirge, trepi tõusuga samas suunas.
Metalltreppide puhul kasutame sisetingimustes puidust astmeid, kuna mitme erineva materjali kasutamisel jääb trepp õhuline ning täispuidust aste on jalale soe astuda.

Pakume ka ühetala lahendust, mis jätab monoliidse mulje ja muudab trepi välimuse massiivsemaks, säilitades siiski avaruse ja kerguse.

Metallist detailid jõuavad teieni pulbervärvituna. Viimistluskihti on võimalik valida läikivana, matina ja liivatekstuuriga olenevalt toonist. Pea poole tuhande võimaliku tooni seast leiad sa kindlasti enda jaoks õige.

 

Tehtud tööd