Piirded

Piire, see on turvalisus kombineeritud disainiga.
Trepipiire on trepi lahutamatu osa ja sellel on kaks peamist funktsiooni- esimene on inimestele turvalisuse tagamine, teisest küljest on see tähtis disainielement, mis peab kokku sobima trepi või ümbritsevaga.
Piirdeid pakume me komplektis treppidega ja ka eraldi. Piirete disain ning kooslus erinevate materjalide kasutamisel võimaldab pakkuda väga erinevaid lahendusi. Meil on võimalik kombineerida metalli, roostevaba terast ning puitu, nende vahele lisada klaasid, trossid, vardad, pulgad, paneelid jne. Teie vajadused, meie lahendused ja kvaliteetsed materjalid annavad piiretele väljanägemise ning turvalisuse.

Puitpiirded

Kuna puitu annab hästi töödelda võib piire olla suurejooneline ja elegantne samas ka lihtne ning väljapeetud.
Puitpiiret on võimalik paigaldada ka välitingimustesse nagu terrassid ning rõdud. Kõik välitingimustesse minevad piirded viimistleme me FineFloorsi RMC hybrid wood protectoriga mis annab puidule kauakestva kaitse. Õli on saadaval ka erinevates toonides mis garanteerib piirdele kauni väljanägemise. Puidust välipiirdeid ja käsipuid kunagi ei lakita, kuna ajapikku hakkab lakk ilmastikumõjude tõttu puidupinnalt kooruma.
Sisetingimustesse minevad puitpiirded, postid ning käsipuud on saadaval erinevate profiilidega ning tuleme vastu ka klientidele kes soovivad erilahendusi.
Meie kogemusele põhinedes on üks populaarsemaid piirdeid puitpostid kombineeritud klaasiga, peal puidust käsipuu ning lihtne puitpulkadega piire. Tänapäeva tehnikaga on võimalik töödelda puitu väga erineval moel, mis annab piiretele omapära, ning kauni väljanägemise.

Metallpiirded

Oleme tootnud erinevaid metallpiirdeid vastavalt kliendi nägemusele ning soovidele. Metallpiirdeid on võimalik kombineerida nii puidu- kui ka klaasiga, sobides nii sise- kui ka välitingimustesse. Üha enam on hakatud kasutama metallpiirdeid ka siseruumides, mis annab puhta ning väljapeetud väljanägemise. Sepistatud metalldetailid annavad jällegi elegantsust.
Kõik metallpiirded pulbervärvime vastavalt RAL kataloogile. Välistingimustesse minevad detailid kuumtsingime ning seejärel pulbervärvime. Kuumtsinkimine annab metallile kaitse korrosiooni eest ning pulbervärv kauni viimistluse.

Klaaspiirded

Klaaspiirded on tänapäeva üks moodsamaid lahendusi andes piirdele õhulisuse ning turvalisuse. Tänapäeva klaasi kinnitustarvikud on suure disainivaliku ning erinevate materjalide poolest hästi kokkusobivad koduse disaini või ümbritsevaga. Turvalisust lisab klaasile selle lamineerimine mis purunemise korral hoiab klaasi koos. Piireteks kasutame me enim 8-12mm paksust karastatud klaasi. Vastaval disainile on võimalik klaaspiiret kinnitada trepile kui ka tasapinnale erinevate tarvikutega. Valikus on erinevad klambrid, punktkinnitused, alumiiniumprofiil mis kombineeritud kas puidu või metalliga saavutab kauni tulemuse.

 

Tehtud tööd